Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Blog
Wybierz blog


Start arrow Blogi
Artykuły autorstwa tetrus

Podróż u boku detektywa
Napisał: tetrus
Thursday, 04 January 2018
Jadąc na wycieczkę do Grecji miałem przyjemność siedzieć przy gościu, który na codzień jest prywatnym detektywem. Na początku wyjazdu nasza rozmowa niezbyt się kleiła, ale z czasem nabraliśmy wspólnej płaszczyzny porozumienia. Mężczyzna lat około 50 zł swoją karierę zawodowo rozpoczął na początku lat 90. Wcześniej pracował kilka lat w policji, ale nie widział szansy na zarobienie dużych pieniędzy i dlatego przeniósł się do sektora prywatnego. Po zrobieniu licencji był jednym z pierwszych detektywów, którzy zaczęli pracować w tym niełatwym zawodzie w wolnej Polsce. Na początku było to głównie śledzenie podejrzliwych kochanków. Obecnie mój rozmówca zajmuje się wywiadem gospodarczym i współpracuje z agencjami detektywistycznymi w całej Europie. Zatrudnia 70 osób, a jego dochody można szacować w dziesiątkach tysięcy zł miesięcznie. Do tego należy jednak jeszcze dodać, że jest to bardzo ciekawy zawód w którym nie występuje monotonnia. Trzeba jednak być bardzo cierpliwy, aby zarabiać duże pieniądze i być naprawdę inteligentny. Jego biuro detektywistyczne to  http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/


Pokaż/Dodaj komentarz (0)

[Czytaj całość...]
Napisał: tetrus
Wednesday, 03 January 2018

Arko-Travel to małe biuro podróży, które swoją siedzibę ma we Wrocławiu na ulicy Kwiskiej. Firma specjalizuje się organizacji kilkudniowych wycieczek po Polsce i Europie. Głównym celem tego biura podróży są grupy zorganizowane, takie jak firmy prywatne i państwowe stowarzyszenia, związki zawodowe, szkoły podstawowe, średnie i uczelnie wyższe. 

Ciekawą ofertę dla szkół i seniorów są pielgrzymki do najświętszych miejsc w Europie i w Polsce. Takie miejscowości jak Lourdes, Fatima, czy Watykan z pewnością są bliskie osobom wierzącym. Polecam gorąco to biuro podróży ze względu na świetną organizację, która jest bardzo ważna nma każdym wyjeździe, zarówno jednodniowym, jak i wielodniowym.

Pokaż/Dodaj komentarz (0)


Pokaż zarchiwizowane artykuły tego autora
Pokaż profil tego autora

Pobierz nagłówki ostatnich blogów dla tetrus. - Pobierz nagłówki ostatnich blogów dla tetrus.
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;