Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Dubai

Moja pierwsza przygoda

Deals for desert safari

Wreszcie jeden z moich marzeń. Przez prawie dwa lata, a połowa pracuje tu w ZEA, mam szansę na przerwę. Ponieważ mam tylko jedną szansę dzień od mojego napiętego życia zawodowego, wybrałem przeżyć słynną przygodę w Dubaju, który nazywają "pustynne safari".


Jestem tak podekscytowany, aby to zrobić! O tak! Podróżując z moją najlepszą przyjaciółką jest jeszcze zdecydowanie najszczęśliwszy dzień w moim życiu, ponieważ jest on pracę robota człowiek też. Słyszałem od znajomych o pustynnego safari i jak to czyni je do szału. Z ciekawości, możemy spróbować. Masz numer thru sieci i zarezerwowane przez telefon. I nie na początku, myśląc może moja rezerwacja nie zostanie potwierdzona, ponieważ agent powiedział, że będzie się gotówki na dzień, a kierowca będzie mnie zadzwonić. Bieganie w moim umyśle, co jeśli odwołać moją podróż w tym samym dniu? Wtedy to będzie katastrofa mojego specjalnego i cennego dnia. O MÓJ BOŻE! Podjąłem ryzyko, choć od agent był przyjazny i wyjaśnił wszystkie działania będziemy mieć.

Odebrać

"Wolność dziś dzień, to jest to !!" I uznaniem. W dniu, agent zadzwonił do mnie i potwierdzili moją rezerwację dla naszego pustynnego safari. Wpół do jednego, kierowca nazywa poinformować nas, że będziemy zbierane w 3:30 pm. Czekaliśmy, a on podnosi nas z naszego domu na czas. "Jego oficjalne, jesteśmy na drodze do przygody."

 Pustynne safari

Niesamowity! I niepotrzebnie zupełne, jak zmotoryzowanych długiej drodze z dala od miasta Dubaj widokiem na długim odcinku złotej pustyni. Niesamowity! Ogromne wielbłądy przechodzą przez ulicę, jakby to nie obchodzi nawet pojazdów przejeżdżających przez nich. Robią właścicielem pustynię rzeczywistości. Lato zbliża się w tej chwili, ale kto może powiedzieć, że nie może cieszyć się latem w ZEA? Niesamowite rzeczywiście! Jak słońce strumieni off złoty piasek pustyni, gdzie setki wielbłądów obfitują. Kto nie dostanie bardzo podekscytowany nawet jeśli jest bardzo gorąco?

Kierowca bezpośrednio napędza nas w szerokiej gamie pustyni robi w górę iw dół slajdy Dune walnąć. To było zabawne niewiarygodny doświadczenie! Moi znajomi mieli rację; to naprawdę szalony i pełen śmiechu jak zderzyć ze sobą wewnątrz samochodu, krzycząc w nieskończoność. Chyba konieczności doświadczonym kierowcą pustyni sens. Upewnij się, że będziesz mieć.

Obóz

 Po skrajnym napędu wydmach, udaliśmy się do obozu. Wspomnieniach przyszło mi na myśl o moim pierwszym wpisie lotniska w Dubaju; obywatele ZEA byli bardzo przyjaźni i gościnni. To był ten sam czułem, kiedy docieramy do obozu. Choć nie było mieszkańców wokół, to było niezwykle gościnni widząc sztabów w Candura, zamek jak wejście w czerwonym dywanie z wielbłądów i koni wokół.

Mój najlepszy przyjaciel i ja nieustannie podejmuje zdjęcie pięknej scenie wokół obozu pustyni. Wiele rzeczy do zrobienia, jak czekać na pokaz, aby rozpocząć, najpierw jeździć wielbłąda, a następnie długą jazdę z pięknego konia. Mój najlepszy przyjaciel lubi jazdy motor quad wokół obozu. Ptak narodowy ZEA - sokół jest tam, gdzie można trzymać i wziąć fotografię z. Wewnątrz obozu, pracownicy pomogli nam, gdzie możemy usiąść i wyjaśnić przepływ działań. Są to sklepy z pamiątkami po stronie, że możemy kupować pasz, henna tatuaż za darmo i Sheesha palenia za darmo.

Obiad

Po wykonaniu wszystkich czynności mamy cieszył się posadzić na Mażylisu i czekał na koncert i kolacji, aby rozpocząć. Taniec brzucha było niesamowite i taniec Tanura naprawdę przeniósł mnie. Oszałamiająco niesamowite pokazy które mnie zrelaksowany. Zaraz po tym, przepysznych grill obiad był dobrze służył do nas. Jak korzystamy z naszej kolacji, innego Show Live zrobione moją uwagę. Spektakl ognia jest bardzo wybitne. Kto chciałby zakończyć pokaz? Ale raczej dłużej i cieszyć się resztę nocy. jeśli mamy nieograniczony czas, dlaczego nie ?!

Zasnąć

Jak wszyscy wiemy, "wszystko się kończy", a mój raz w życiu ucieczki od ruchliwej pracy została zakończona. Po koncercie, ten sam kierowca, który zabrał nas przyjść do nas i grzecznie poprosił nas przyjść do jego land cruiser i spadnie nam z powrotem do domu.

Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego doświadczenia pustynnym safari przygody. Dziękuję Szczęśliwa Adventures (www.happydesertsafari) dla najlepszej usługi do tej pory mam z tobą. Aż do tego momentu, I keep smiling za każdym razem pamiętać i dzielić się z przyjaciółmi na wycieczkę po prostu niesamowite szczęście miał.

 
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;