Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
......... spływ Piławą 2000 ...
Generalnie spływ był bardzo miły, choć trudno przypomnieć sobie dzień bez deszczu... Ale człowiek, dziwna natura, potrafi się do wszystkiego przyzwyczaić.
Wyruszyliśmy w dwunastkę z Czaplinka, zakończylismy w jedenastu (co niekoniecznie oznaczać musi ofiary) na jednym z campingów nad Rurzycą, gdzie z powodu nawałnicy nie byliśmy w stanie już się wysuszyć i zmobilizować do spędzenia dolejnego dnia w wodzie.

10_1.jpg   12_2.jpg

W strugach ulewnego deszczu, siedząc w zalanych wodą kajakach, opatuleni w worki na śmieci (najlepszy wynalazek XX wieku) machaliśmy wiosłami nie zważając na dziwną o tej porze aurę. Stanowiliśmy prawdziwą "atrakcję turystyczną" na tym znanym szlaku wodnym. Z niewiadomych przyczyn, żadna inna grupa nie zapragnęła spędzić tego tygodnia wakacji na pojezierskich ciekach wodnych... i w sumie to trudno im się dziwić.

13.jpg  14.jpg 

Wszystkie zdjęcia wykonał Damian Dudziński - jeden z uczestników spływu posiadający aparat fotograficzny.Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
http://www.olga.prv.pl
 
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;