Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Start arrow Poradnik arrow Zakupy arrow Ochrona przed kradzieżą
Ochrona przed kradzieżą
Zobacz też:
Plaga kradzieży w nadmorskich kurortach spędza sen z powiek wielu fanom nurkowania, windsurfingu i innych form aktywnego wypoczynku. Na plaży, w pokoju hotelowym, pociągu, samochodzie czy lotnisku jesteśmy narażeni na utratę naszego bagażu. Nasze wakacyjne roztargnienie i fakt, że często pozostawiamy deski, plecaki i inne rzeczy bez żadnej opieki ułatwia złodziejom kradzież.
Obecnie istnieją już skuteczne sposoby na to, by ochronić swój sprzęt, a tym samym zapewnić sobie wakacje bez zmartwień.


Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wszechobecne jest to zagrożenie. Szczególnie cenny sprzęt sportowy wymaga odpowiedniej ochrony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Red Bird wyłączny dystrybutor PacSafe w Polsce, oferuje szereg profesjonalnych zabezpieczeń służących między innymi ochronie toreb nurkowych, desek windsurfingowych czy rowerów.

siatka_pacsafe.jpg
*Stalowa zewnętrzna siatka na bagaż PacSafe (cztery wielkości 55,85,120,140l)  zawartość naszego plecaka nie zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach z plaży, a nasza torba bezpiecznie i w całości przebędzie wraz z nami drogę samolotem. Nie potrzebujemy również sejfu by zabezpieczyć nasze dokumenty czy pieniądze w pokoju hotelowym podczas naszej nieobecności. Siatka PacSafe ma również inne zastosowania, bez problemu zapakujesz w nią torbę ze sprzętem nurkowym czy skrzydło od kite-surfingu. Jej waga pozwala na zabranie jej praktycznie wszędzie, a dołączona kłódeczka będzie dbała o to by nasz bagaż nie skierował się w inną stronę niż my.*WrapSafe -  2,5 m stalowej linki z polikarbonowym opatentowanym zapięciem.  Można nią przypiąć deskę windsurfingową do bagażnika na dachu samochodu lub samą deskę razem z bomem już nad wodą. Linka daje nam gwarancję, że pozostawiony bez kontroli sprzęt nie zniknie. Linka może posłużyć również jako zapięcie do roweru, motocykla, wózka dziecięcego czy bagaży na relingu dachowym. Zaletą WrapSafe jest jego uniwersalność, można nim spiąć niemal wszystko - od nart na stoku, aż po silnik na łodzi.

*RetractaSafe - stalowa linka wyciągana jak miarka budowlana. Dzięki niej w kilka sekund przypniemy rower, plecak, narty i wiele innych rzeczy na plaży czy przy sklepie. RetractaSafe jest lekki, wytrzymały i pozwala na ustawienie trzycyfrowego kodu, a niewielkie rozmiary dają nam możliwość ukrycia go w torebce, jeśli nie będzie nam już potrzebny.

retractasafe..jpg                     wrapsafe..jpg

Produkty PacSafe dostępne są na stronie www.pacsafe.pl
 
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;