Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Tysiąc milowa podróż zaczyna się od jednego kroku
W niespełna rok po zakończeniu ostatniej wyprawy nadszedł czas na kolejną odsłonę. Bogatsi o nowe doświadczenia, mądrzejsi o wiedzę z książek i przewodników, pełni werwy, zapału oraz gotowi podjąć kolejne wyzwania i stawić czoła niespodziankom jakie przyniesie los szykują się na kolejną wyprawę. Azja jest ich już chyba ulubionym kontynentem, tym razem jednak pragną przywitać Tajlandię, Kambodżę i Wietnam.
Podrozowanko.pl to całkowicie amatorski projekt poświęcony tematyce podróżowania. Przedstawia ponad dwumiesięczne zmagania dwójki młodych ludzi którzy zwiedzali Indie, kraj długi jak i szeroki, kraj pełen świętości, magii, egzotyki jak i brudu i krowiego łajna. Kolejna odsłona podrozowanka.pl rusza 14 lutego 2010 i od tego dnia będzie można śledzić dzień pod dniu zapiski z wyprawy do Azji.
Często spotykamy się z zainteresowaniem znajomych jak i nieznajomych, związanym z Naszymi podróżami. Wychodzimy na przeciw temu zainteresowaniu tworząc i rozwijając tę stronę. Podrozowanko.pl ma pozwolić wszystkim chętnym branie udziału w Naszych wyprawach. Chcemy umożliwić każdemu odbycie wirtualnej podróży do krajów przez Nas odwiedzanych, poznanie jego zabytków, ciekawych miejsc, oraz dorobku kulturowego, a także odkrywanie codziennego życia ludzi ludzi w odległych krajach. Jest to strona dla ludzi o mocnych nerwach, którzy lubią podróżować i chcą poznawać inne kraje i ich kulturę.”
Podrozowanko.pl jest efektem nieodpartej pokusy dzielenia się wrażeniami z podróży z całym światem. Jak sami autorzy przyznają “Czasem kosztowało Nas to trochę wyrzeczeń, wysiłku, trochę nerwów. Czasem trzeba było znieść trudy podróży, przymknąć oko na niewygody, ale to wszystko też ma swój urok i w pewnym sensie uzależnia. Odkryliśmy, że faktycznie istnieje jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nie wyleczalnej.”
Strona, choć wizualnie bardzo amatorska nastawiona głównie jest na przekazanie treści. Znajdziemy tam Dzienniki Podróży, czyli opisy dzień po dniu indyjskiej ekspedycji, uzupełnione o galerię arcyciekawych zdjęć. Niewątpliwie nie rada gratką dla odwiedzających jak i dla samych autorów podrozowanka jest Księga Gości, gdzie każdy ma szansę dać upust swoim emocjom i gdzie Jurek z Goa słusznie zauważył “Największym błędem jest chyba nazwa: To podróżowanko to tak naprawdę całkiem duża podroż, która wymaga niezłego wkładu energii, inteligencji, zdolności organizacyjnych, odporności na naprawdę wielkie niewygody, smrody, brudy hałasy, upały, moskity, inne robactwo etc.. A przede wszystkim odwagi, zaufania...i samo dyscypliny."
1.jpg
 
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;