Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Start arrow Forum

<< start < wstecz 1 2 3 4 dalej > koniec >>

O:Odp:Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/02/26 22:25 Zaloguj się aby wysłać post. 
EliS
Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika Użytkownik

Expert Boarder
graphgraph
Oklaski: 3

Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ciekawy wątek - odświeżę, bo być może już ktoś planuje wyjazd na wakacje. Znajomy był na Krymie i tam mieli możliwość pływania z delfinami. Nie skorzystał, gdyż wydało mu się drogie, ale kiedy po powrocie porównał ceny z innymi ośrodkami okazało się, że całkiem tanio na Krymie było. Niestety ceny nie pamiętam, ale w razie zainteresowania mogę dopytać

Mapy Europy

www.magiczny-lublin.pl - blog o Lublinie

Zdjęcia Lublina
    Zaloguj się aby wysłać post. 

Reklama

O:Odp:Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/02/27 14:46 Zaloguj się aby wysłać post. 
Eduardo
Użytkownik

Junior Boarder
graphgraph
Oklaski: 0

Miałem przyjemność pływać z delfinami w Zoo Marine w Algarve (Portugalia). Do tego uczestniczyłem też w pokazie. Delfiny mają w sobie coś magicznego, dlatego tak wiele osób marzy o bliskim spotkaniu z nimi. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy, mimo że tanio nie było.

O:Odp:Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/03/27 11:18 Zaloguj się aby wysłać post. 
mloda_mama
Użytkownik

Expert Boarder
graphgraph
Oklaski: 2

Wyczytałam dziś, że można też popływać z delfinami na Malcie:
http://eturystyka.org/content/view/762/191/
Też bardzo bym chciała przeżyć coś takiego.
Słyszałam też, że jest jakieś delfinarium na Sycylii, gdzie są pokazy i możliwość pływania z delfinami. Spróbuję odnaleźć namiary na to miejsce.

mloda_mama

O:Odp:Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/04/23 19:31 Zaloguj się aby wysłać post. 
Kayaman
Użytkownik

Fresh Boarder
graphgraph

Dla wszystkich miłośników delfinów mam ciekawą propozycję dotycząca wakacji na Krymie połączaną z pływaniem z delfinami, zwiedzaniem Krymu i warsztatami artystycznymi. Organizacją wyjazdu zajmuję się fundacja Dobra Wioska a ja jestem koordynatorem obozu. Tutaj jest link gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły:

http://www.dobrawioska.org/pliki/de...

Jest to wyjazd dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Od 6 do 18 lat z rodzicami. Jedną z największych atrakcji która wyróżnia tę ofertę jest zamknięta plaża tuż obok delfinów pływających w zatoce, na której śpimy, jemy, bawimy się i pływamy z delfinami. Tam delfiny pływają w naturalnych warunkach a nie w sztucznych basenach jak w innych delfinariach. Możecie sobie wyobrazić jak cudownie jest obudzić się w drewnianym domku i mieć kilka kroków do wody w której pływają delfiny albo zasypiać przy szumie fal i dźwiękach delfinów. Czujemy sie całkowicie swobodnie gdyż to miejsce jest zamknięte tylko dla ludzi rezerwujących domki. Plaża nie jest więc przeludniona.

Zamieszczamy kilka zdjęć. Zainteresowanym mogę podesłać więcej zdjęć i odpowiedzieć na dodatkowe pytania pod adresem: madimar1@o2.pl lub telefonem: 508-19-24-17.

Magdalena Baczyńska (koordynator wyjazdu)

Pływanie z delfinami - Loro Park? - 2008/07/18 11:10 Zaloguj się aby wysłać post. 
borek
Użytkownik

Junior Boarder
graphgraph

A jak wygląda sprawa pływania z delfinami na Teneryfie w Loro Park? Wiem, że tam są pokazy delfinów, orek, lwów morskich, itd. Ale nie mogę znaleźć informacji, czy można tam pływać z delfinami. Niektóre zdjęcia z parku sugerują, że można, bo widziałem dzieci chlapiące się przy brzegu basenu ze zwierzakami. Ale w cenniku tego nie ma.
Ktoś był w Loro Parku i może opowiedzieć jak to wygląda wszystko?

O:Pływanie z delfinami - Loro Park? - 2008/08/13 11:40 Zaloguj się aby wysłać post. 
dodzik
Użytkownik

Fresh Boarder
graphgraph

Byłam w Loro Parku trzy razy. Niestety nie ma możliwości pływania z delfinami. Trzeba mieć szczęście żeby wybrano własnie Ciebie do pomocy w pokazie, ale nie ma tam czegoś takiego jak plywanie w wodzie nawet przy pokazie. Natomiast w aquaparqu na teneryfie widzialam jak dwie wybrane dziewczynki plywaly z delfinami trzymajac sie za ich płetwe. w tym parku wodnym mozna tez za drobna oplate zobaczyc delfiny plywajace pod woda.

- 2008/08/13 11:56 Zaloguj się aby wysłać post. 
dodzik
Użytkownik

Fresh Boarder
graphgraph

Odp: Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/08/16 21:09 Zaloguj się aby wysłać post. 
irokez
Użytkownik

Junior Boarder
graphgraph

Fajne delfinarium jest we Francji na Lazurowym Wybrzeżu koło Antibes. Nazywa się Marineland.
Popływać z delfinami można na Krymie i w Portugalii (Algrave), natomiast o delfinarium egipskim słyszałem, że jest zanieczyszczone i delfiny przebywają w nim w bardzo złych warunkach. A zanieczyszczenie może też być niekorzystne dla ludzi pływających w tej wodzie.

Przed wyjazdem warto wcześniej się skontaktować z delfinarium, w którym chcemy popływać, żeby zarezerwować miejsca. W Portugalii na przykład trzeba rezerwować bilety około miesiąca wcześniej, bo potem jest już o to trudno.
Warto też wcześniej się dowiedzieć kto może wziąć udział w takiej zabawie. Czasem są jakieś ograniczenia wiekowe lub wzrostowe. Trzeba też umieć pływać.
No i jest to dość droga przyjemność. Ale warto, bo tego sie nie zapomina!

O:Odp:Pływanie z delfinami - gdzie na świecie? - 2008/08/19 08:52 Zaloguj się aby wysłać post. 
Kingha
Użytkownik

Fresh Boarder
graphgraph

Jak plywać z delfinami to tylko na Dominkanie - polecam niezapomniane wrażenia

orangetravel.pl - wszystkie oferty w jednym miejscu

Pływanie z delfinami na Krymie - 2008/08/29 08:59 Zaloguj się aby wysłać post. 
Tramp
Użytkownik

Senior Boarder
graphgraph
Oklaski: 3

EliS napisała:
Ciekawy wątek - odświeżę, bo być może już ktoś planuje wyjazd na wakacje. Znajomy był na Krymie i tam mieli możliwość pływania z delfinami. Nie skorzystał, gdyż wydało mu się drogie, ale kiedy po powrocie porównał ceny z innymi ośrodkami okazało się, że całkiem tanio na Krymie było. Niestety ceny nie pamiętam, ale w razie zainteresowania mogę dopytać

EliS jakbyś mogła dopytać o szczegóły, byłbym wdzięczny! I proszę też o informację, z jakimi innymi ośrodkami porównywał.
Pozdrawiam.
<< start < wstecz 1 2 3 4 dalej > koniec >>
Biuletyn: Imię: Email:

Nie masz konta?

Informacje o Forum
Nasi użytkownicy napisali: 9101 wiadomości.
Mamy 6338 zarejestrowanych użytkowników na stronie.
Ostatnio na stronie zarejestrował się: gjdiwosins4
Aktualnie odwiedza nas: 10 gości i 0 zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestrowani użytkownicy on-line:
BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2014 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;