Bilety lotnicze Relacje z podróży
Czytaj pocztę Noclegi Wycieczki
Forum Fotoreportaże
      BiuletynBiuletyn   RejestracjaRejestracja
WycieczkiNoclegiBilety lotniczeCzartery jachtówTargi turystycznePogoda
Start arrow Forum
 

Pytanie o reklamacje. - 2012/08/25 07:31 Zaloguj się aby wysłać post. 
kropek
Użytkownik

Fresh Boarder
Posty: 2
graphgraph
Oklaski: 0

Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Witam serdecznie.Jestem nowy na forum i chciał bym się przedstawić. Mam na imię Hubert, jestem początkującym turystą który napotkał mały problem.

Piszę do państwa w sprawie chęci złożenia reklamacji wycieczki zagranicznej. Nie mam za dużego doświadczenia w tych kwestiach, dlatego proszę o pomoc. Sytuacja wygląda w ten sposób, iż zarezerwowałem w maju wycieczkę do Tunezji, data wylotu była ustalona na 5 sierpnia, godzina 14. W piątek 3 sierpnia około godziny 21 dostałem telefon, iż wylot został przełożony na godzine 17 - już wtedy była to informacja która komplikowała delikatnie moję plany, ponieważ mieszkam w okolicach Poznania a opcja wylotu była z Warszawy. W sobote o godzinie 12 zadzwoniono do mnie po raz drugi, że lot został przełożony na godzinę bodajże 23. Zacząłem się martwić tą całą sytuacją i pojechałem odrazu do biura podróży, gdzie dowiedziałem się, że lot jednak nie odbędzie się w niedziele a w poniedziałek o godzinie 4. Była to bardzo stresująca sytuacja, ponieważ wraz ze znajomymi (jechaliśmy łącznie 8 osobową grupą) mieliśmy zaplanowany transport busem, który nie doszedł do skutku (kierowca na ten termin miał już inną rezerwacje). W pośpiechu musieliśmy planować przyjazd do Warszawy jakim kolwiek środkiem transportu i o mało byśmy po prostu na ten wylot nie zdążyli. Cała ta sytuacja doprowadziła do tego, że wakacje były po prostu mało udane, bo ciężko bawić się dobrze w momencie gdy dzień przed wylotem człowiek powinien korzystać z urlopu i w spokoju przygotowywać się do wakacji a nie biegać i kombinować co zrobić. Samo nastawienie biura Exim Tours jest delikatnie dziwne, bo nie zostało nam zaproponowane praktycznie nic, żeby w jakiś sposób załagodzić tą sytuacje (rozmawiałem z ludźmi lecącymi z innego biura i wiem, że u nich wyglądało to zupełnie inaczej). Powrót z Tunezji też był jakaś katorgą, bo samolot Tunezyjskich lini jest stworzony chyba dla ludzi o wzroście 1,5 m. Osobiście mam 180 cm wzrostu i po prostu nie dało się usiedzieć w przestrzeni jaką człowiek miał do dyspozycji przed sobą (kolana po prostu wbijały się w fotel przed).

Szczerze mówiąc to nie wiem co w takiej sytuacji powieniem zrobić, o jaki procent reklamacji wnosić, jak sformułować swoje pismo do biura podróży. Poproszę o pomoc w tej sytuacji, będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam, Hubert.
    Zaloguj się aby wysłać post. 

Reklama
 
 

O:Pytanie o reklamacje. - 2012/08/27 19:33 Zaloguj się aby wysłać post. 
kropek
Użytkownik

Fresh Boarder
Posty: 2
graphgraph
Oklaski: 0

Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Poproszę o pomoc, chciał bym jak najwcześniej zakończyć tą marną sytuacje...

Pozdrawiam serdecznie.
    Zaloguj się aby wysłać post. 

O:Pytanie o reklamacje. - 2012/10/06 10:22 Zaloguj się aby wysłać post. 
Sportowybazar_pl
Użytkownik

Expert Boarder
Posty: 29
graphgraph
Oklaski: 0

Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Moim zdaniem najlepiej byłoby skontaktować się z prawnikiem jeżeli chcesz doprowadzić tą sprawę do końca,inaczej może być ciężko cokolwiek wywalczyć samemu.

www.sportowybazar.pl - internetowy sklep sportowo-turystyczny.
    Zaloguj się aby wysłać post. 
Biuletyn: Imię: Email:
              
      Nie masz konta?

Informacje o Forum
Nasi użytkownicy napisali: 16951 wiadomości.
Mamy 14506 zarejestrowanych użytkowników na stronie.
Ostatnio na stronie zarejestrował się: Master2004
Aktualnie odwiedza nas: 11 gości i 1 zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestrowani użytkownicy on-line:  Dobrochna3013 (Master2004)
BIULETYNKontaktO nasMapa stronyPolityka Prywatności i ZaufaniaRegulamin korzystania z serwisu
Copyright © 2006-2018 grupa eturystyka.org - Wszystkie prawa zastrzeżone;