Lokalizacja
Hotel Orbis Giewont Zakopane, jeden z najstarszych Hoteli Orbis, modernizowany z zachowanym stylem retro, którego wyposażenie gwarantuje komfort pracy oraz wspaniały wypoczynek.
Położony jest w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych tj. przy najsłynniejszym deptaku w Polsce - Krupówkach i ul. T.Kościuszki; jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania i poznawania piękna Zakopanego i Tatr.

Zakwaterowanie
Hotel posiada w sumie 44 pokoje z podziałem na pokoje dla osób palących lub niepalących. Wyposażenie pokoi: bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), telefon, radio, Room Service, telewizja kablowa, TV.

Wyposażenie
Centrum rekreacji w Hotelu to fitness room i mała siłownia. Pozostałe usługi hotelowe: Business Center, informacja turystyczna, maszyny do czyszczenia obuwia, możliwość skorzystania z komputera, skrytki depozytowe w recepcji, suszarka do włosów w recepcji.

Wyżywienie
W Hotelu Orbis Giewont restauracja będzie otwarta i dostępna dla gości wyłącznie podczas śniadań.

Konferencje
W Hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Sala może pomieścić do 50 osób w zależności od jej ustawienia.

Kierunek: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Zakopane
Standard: ***
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
34-500 Zakopane, Ul. Kościuszki 1 (Tel) +48 (18) 201 20 11 (Fax) +48 (18) 201 20 15