Lokalizacja
Pięciogwiazdkowy hotel "Villa Marilor" mieści się w pałacyku wpisanym do Rejestru Zabytków. Ten eklektyczny budynek wzniesiony w 1912 roku dla rodziny Szczeniowskich, aż do II Wojny Światowej pełnił funkcje eleganckiego pensjonatu. Swoją oryginalną nazwę zawdzięcza jednej z właścicielek - Marii Eleonorze małżonce Ignacego Szczeniowskiego, kuzynce chrześniaczki księżnej Lubomirskiej z Galicji. Hotel "Villa Marilor" łączy w sobie wystrój wnętrz przypominający atmosferę początku minionego wieku z nowoczesnym wyposażeniem. Pałac oddalony jest od drogi i znajduje się w starym bukowym parku.

Zakwaterowanie
Wystrój pokoi nawiązuje do eklektycznego charakteru obiektu. Pokoje utrzymane są w dwóch tonacjach kolorystycznych: złoto-niebieskiej i złoto-bordowej. Każdy z nich jest niepowtarzalny i gwarantuje komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji Gości: 31 pokoi 2-osobowych, 1 apartament, 3 pokoje 1-osobowe. Każda jednostka mieszkalna ma w swoim wyposażeniu TV, TV SAT, telefon, gniazdko internetowe, mini barek oraz sejf. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z podgrzewaną podłogą i suszarką.


Wyposażenie
Na terenie hotelu znajduje się Marilor SPA, basen z hydromasażem, dwie sauny, grota solna i odkryty kort tenisowy. Szczególnie polecamy Marilor SPA i zabiegi na łóżku La Culla. Urządzenie jest jednym z dwóch tego typu w Polsce a w terapii wykorzystuje synergię kilku czynników: aromaterapeutyczej pary, chromoterapii (oddziaływanie kolorem), specjalnej techniki masażu oraz doskonałej jakości preparatów i kosmetyków linii OLOS - naturalnej linii DIBI.
W każdym z pokoi można bezpłatnie korzystać z internetu za pośrednictwem sieci LAN. Bezprzewodowy dostęp do internetu jest możliwy z terenu naszego ogródka i kawiarni.
Dla Gości hotelowych udostępniamy także miejsca parkingowe.

Wyżywienie
Polecamy restaurację z urozmaiconym menu kuchni europejskiej jak również przytulną kawiarnię z drink-barem w przyziemiu obiektu. W części ogrodowej hotelu znajduje się altanka z grillem przewidziana na imprezy w plenerze. Przestronny ogród zapewnia spokój i wyciszenie miejskiego zgiełku.


Konferencje
Hotel posiada 2 sale konferencyjne z wyposażeniem (stałe łącze, projektor multimedialny), jedna na maks. 60 osób, druga na maks. 40 osób, w której można organizować sympozja, narady i spotkania biznesowe.


Kierunek: Polska
Miejscowość: Zakopane
Standard: ****
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
34-500 Zakopane, Ul. Kościuszki 18 (Tel) 018/2064411 (Fax) 018/2064410