Lokalizacja
Karczma Chełmińska to wyjątkowe miejsce, w którym poszanowanie tradycji widoczne jest gołym okiem. Zgodnie z polskim zwyczajem, panuje tu gościnność, dzięki której każdy gość czuje się wyjątkowo.
Będąc w Chełmnie, dawnej stolicy Ziemii Chełmińskiej, warto wstąpić do Karczmy Chełmińskiej. Lokal, dysponujący dużym dozorowanym parkingiem, usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie gotyckich murów i Kościoła NMP.

Zakwaterowanie
Pokoje urządzone w stylu rustykalnym. Do dyspozycji gości oferujemy 26 przytulnych, komfortowych pokoi oraz apartamenty o niepowtarzalnym urokliwym klimacie. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD z telewizją kablową, telefon oraz łazienkę. Każdy pokój posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, część pokoi wyposażona w klimatyzację.
Hotel nie przyjmuje zwierząt.
W hotelu obowiązuje zakaz palenia.


Wyposażenie
Oferujemy również następujące pomieszczenia:
Sala Mieszczańska - 60 osób
Sala Chłopska - 30 osób
Dziedziniec - 80 osób
Sklep z pamiątkami
Parking dodatkowo płatny.

Wyżywienie
W KC masz możliwość skosztowania niezwykłych w smaku regionalnych potraw, przyrządzanych na rozmaite sposoby. Zgodnie z polską tradycją, panuje tu gościnność, a każdy gość jest dla nas wyjątkowy.
Karczma ugości 90 osób w sali mieszczańskiej i chłopskiej i 80 osób na dziedzińcu. Restauracja jest czynna w godzinach 12:00 - 22:00.

Informacje dodatkowe
Hotel nie przyjmuje zwierząt.
W hotelu obowiązuje zakaz palenia.

Parking dodatkowo płatny.

Kierunek: Polska
Województwo: Kujawsko - pomorskie
Miejscowość: Chełmno
Standard: * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
86-200 Chełmno, Ul. 22 Stycznia 1b (Tel) +48 (56) 679 06 05 (Fax) +48 (56) 686 37 57