Lokalizacja
Hotel Kazimierz II znajduje się w zabytkowej kamienicy, w centrum dawnego miasta żydowskiego - dzielnicy Kazimierz. Dzisiaj dzielnica Kazimierz to miejsce, w którym zderzają się różne światy: zagonionych mieszkańców z zamyślonymi i zadumanymi turystami, miesza się tutaj życie studenckie ze spragnionymi wrażeń turystami. Wielu odkryje tutaj zabytki, galerie, które zachwycają niebywałym pięknem. Dla innych jest to centrum rozrywki, z atmosferą, której nie sposób zrozumieć nie będąc tutaj. Kazimierz to także najlepsze miejsce wypadowe: idealne połączenie możliwości komunikacyjnych z odległością do Rynku Głównego czy Wawelu (brak ograniczeń poruszania się i bezpłatne parkowanie dla samochodów, liczne strzeżone parkingi, bardzo dobrze zaplanowana komunikacja miejska z pozostałymi częściami miasta i okolic np. Wieliczki, 10-15 minut spacerem do Rynku Głównego).
Tematyczne imprezy, dni kultury, festiwale - w gąszczu propozycji, każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko na krótki biznesowy pobyt czy też weekendowy odpoczynek, ale także na inspirujący i niepowtarzalny urlop.


Zakwaterowanie
W Hotelu Kazimierz II znajduje się 23 komfortowo i przytulnie urządzonych pokoi (1-os. i 2-os.). Standardowe wyposażenie to TV + radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (prysznic, WC, umywalka, kosmetyki). Żelazko wraz z deską do prasowania oraz suszarki do włosów są dostępne na życzenie Gości. Dla gości hotelu bezpłatna bagażownią oraz skrytki depozytowe w części recepcyjnej.


Wyposażenie
Dysponujemy również własnym monitorowanym parkingiem oddalonym ok. 150 m od Hotelu.

Wyżywienie
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie podawane w gustownie urządzonych wnętrzach (sala Kryształowa, sala Czerwona). Szwedzki stół i szeroki wybór dodatkowych posiłków zachwyci każdego klienta. W popołudniowych godzinach goście mogą skorzystać z room-service (kawa, herbata, napoje).

Konferencje
Do dyspozycji gości są również dwie sale konferencyjne (dla 15 osób oraz 35 osób) wraz z podstawowym wyposażeniem. Dla grup oraz uczestników konferencji istnieje możliwość zamówienia przerw kawowych, obiadów i kolacji.


Informacje dodatkowe
Opłata miejscowa 1,60PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu.

Kierunek: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Standard: * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
31-035 Kraków, Ul. Starowiślna 60 (Tel) +48 (12) 426 80 70 (Fax) +48 (12) 426 80 71