Lokalizacja
Hotel Morąg - to zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego - 14 kilometrów od krajowej trasy E-7 Warszawa - Gdańsk, w trójkącie miast między Ostródą , Elblągiem a Olsztynem. Usytuowanie na przedmieściu szesnastotysięcznego miasteczka Morąg, z dala od hałasu współczesnej motoryzacji i wielkomiejskiego zgiełku czyni go niezwykle atrakcyjnym pod względem wypoczynku. Idealne miejsce, dla Gości lubiących spokój, ciszę i bliskość natury, sąsiedztwo lasu pięknie pachnącego żywicą i rozbrzmiewającego śpiewem ptaków zwłaszcza o poranku. Towarzystwem dla hotelu jest też kompleks boisk sportowych i terenów rekreacyjnych, jezioro Skiertąg (250m) i jezioro Narie, jedno z największych na Mazurach Zachodnich (14km) oraz Kanał Ostródzko-Elbląski unikalny zabytek w skali światowej (15 km) To również idealna baza wypadowa dla turystów w promieniu kilkudziesięciu kilometrów w najróżniejsze zakątki naszego regionu.

Zakwaterowanie
97 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami, telefonami, telewizorami, bezprzewodowym internetem oraz wygodne łóżka i milutka śnieżno-biała pościel - komfort i kusząca chęć dłuższego pobytu w naszym hotelu.
Wyposażenie wnętrz hotelu z pewnością Państwa mile zaskoczy. Hotel oddaje Państwu 48 pokoi w tym: 1 - trzyosobowy 7 - dwuosobowych z łożem 40 - dwuosobowych z osobnymi łóżkami Pokoje są przytulne, zimą ciepłe i zachęcają do odpoczynku po długich dniach pracy.


Wyposażenie
Hotel wyposażony jest w bezprzewodowe łącze internetowe i system wczesnego ostrzegania przed pożarem. Dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem dla autobusów i samochodów. Odprężenie zapewni hotelowa sauna.
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne, okolicznościowe, szkolenia, konferencje, sympozja, zjazdy, spotkania integracyjne z wykorzystaniem możliwości obiektu i przy współudziale profesjonalnych firm zapewniających bezpieczeństwo i profesjonalne najróżniejsze rozrywki.

Wyżywienie
Klimatyzowana restauracja z drink barem i bogatą kartą dań kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej, w której można spędzić nie tylko miły wieczór. Klimatyzowana sala restauracyjna usatysfakcjonuje każdego gościa. Restauracja z drink barem i tarasem letnim zachęcająco zaprasza do konsumpcji najróżniejszych smakowitych dań kuchni polskiej, regionalnej i innych narodów.
Zapraszamy gwarantując fachowa obsługę, smaczną kuchnię, gościnność i komfort.


Konferencje
Klimatyzowana sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem audiowizualnym i poglądowym (154m2) to też doskonałe miejsce spotkań, konferencji, szkoleń i imprez o charakterze integracyjnym.
Wyposażenie sali konferencyjnej:
o zaciemnienie
o system tablic szynowych
o tablica Flipchart na szynie
o klimatyzacja
o ekran ścienny elektryczny 240 X 250 cm
o naturalne światło - 15 okien
o nagłośnienie sali - zestaw głośników szerokopasmowy sufitowy
o podwieszony przy suficie projektor
o wizualizer
o telewizor
o DVD
o Magnetowid
o zestaw mikrofonów bezprzewodowych


Kierunek: Polska
Województwo: Warmińsko - mazurskie
Miejscowość: Morąg
Standard: * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
14-300 Morąg, Ul. Żeromskiego 38 (Tel) +48 (89) 757 89 00 (Fax) +48 (89) 757 89 00