Lokalizacja
Wyjątkowo malownicze położenie obok centrum miasta nad rzeką Pisą, do której przylegają tarasy widokowe. Na przeciwległym brzegu znajduje się park miejski. Nieprzeciętna architektura, ogrodzenie z kamienia, starobruk, fontanna oraz różnorodność zieleni, krzewów i kwiatów sprawiają niezwykłe wrażenie (możliwość połowu ryb nawet z tarasów i okien hotelu). Do Warszawy jest 200 km. Najbliższe jezioro od hotelu, z którego wypływa Pisa oddalone jest zaledwie o ok. 1 km. Właśnie tam jest usytuowany nasz drugi Hotel Roś, który stanowi bazę i zaplecze rekreacyjno-integracyjne. Stąd Kanałem Jeglińskim można wypłynąć na jez. Śniardwy (ok. 7km). Niepowtarzalny urok stanowi Puszcza Piska tuż na skraju Pisza.

Zakwaterowanie
Budynek 4-kondygnacyjny z windą dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji udostępniamy 102 pokoje (większość z widokiem na rzekę i park), w tym 10 pokoi 1-osobowych, 75 pokoi 2-osobowych, 15 pokoi 3-osobowych oraz 2 apartamenty. W pokojach standardem są: łazienka, telewizor, telefon. Na podłogach znajduje się wykładzina. Rozbudowaną część hotelu oddano do użytku w 2000 r. Pozostałe pokoje są cyklicznie modernizowane.

Wyżywienie
Hotel posiada 2 klimatyzowane pomieszczenia restauracyjne (200 i 100 osób), salę kameralną i kilka sal konferencyjno-szkoleniowych. Możemy obsłużyć różne imprezy okolicznościowe zgodnie z zamówieniem. Serwujemy dania regionalne oraz dania tradycyjnej kuchni polskiej.

Atrakcje
Hotel może zorganizować i obsłużyć m.in. takie atrakcje jak:
o Rejs statkiem po jeziorach mazurskich
o Biesiadę grillową przy ognisku w specjalnej dużej chacie z kamienia z możliwością pieczenia prosiaka lub dziczyzny
o Wycieczka do ciekawych i atrakcyjnych miejsc (Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Święta Lipka, Gierłoż)
o Spływy kajakowe, czarter jachtów, wycieczki rowerowe
o Przejażdżki bryczką i wozem cygańskim
o Wynajem sprzętu pływającego (oferujemy sprzęt pływający z naszej wypożyczalni w Hotelu Roś oraz kąpielisko)
o W odległości ok. 200 znajduje się duży basen kryty oraz muzeum
o Zorganizujemy spotkania integracyjne wg wyboru zamawiającego.

Konferencje
Hotel posiada 7 sal konferencyjnych. Największa może pomieścić ok. 300 osób. Wyposażone one są w podstawowy sprzęt i nagłośnienie. Oferujemy atrakcyjne pakiety biznesowe oraz korzystną ofertę noclegową. Zapewniamy miłą obsługę i znakomitą kuchnię. Podczas spotkań oferujemy wiele atrakcji oraz zabaw integracyjnych.

Kierunek: Polska
Województwo: Warmińsko - mazurskie
Miejscowość: Pisz
Standard: * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
12-200 Pisz, Ul. Ratuszowa 13 (Tel) +48 (87) 423 32 53 (Fax) +48 (87) 423 32 53