Lokalizacja
MUROWANICA - nowoczesny hotel *** o niepowtarzalnej lokalizacji, położony u podnóża Tatr, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy głównej drodze prowadzącej do Kuźnic, oddalony o 700m od stacji kolejki na Kasprowy Wierch.
Murowanica to najwyżej położony w Polsce hotel, o nowoczesnej architekturze, zbudowany z kamienia, szkła i aluminium w malowniczy sposób harmonizujący z otaczająca go tatrzańską przyrodą. Wszystko to sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce, zapewniające wspaniały pobyt i wypoczynek w klimacie ciszy, spokoju i szmeru przepływającego obok górskiego potoku , z dala od zgiełku miasta.


Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości pozostaje 35 komfortowych 4,3,2 i 1-osobowych apartamentów wraz z miejscami parkingowymi na 2-poziomowym podziemnym parkingu. Funkcjonalne i przytulne apartamenty, w większości z balkonami, wyposażone są w TV sat, tv LCD, internet, sejf.
W cenie apartamentu centrum rekreacji:basen, sauna turecka oraz fińska.


Wyposażenie
Dla zapewnienia Gościom hotelu relaksu i odprężenia oraz w celu rekreacji hotel posiada CENTRUM REKREACJI z basenem, dwoma saunami, mokra i sucha oraz gabinet masażu.


Wyżywienie
W ramach relaksu zapraszamy do naszego drink baru na wyszukane cocktaile serwowane przez jednego z najlepszych barmanów w Polsce.


Konferencje
Zapraszamy do organizacji konferencji, spotkań firmowych, szkoleń w Hotelu Murowanica. Oferujemy wszelkie udogodnienia konferencyjne łącznie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do Internetu. Sala konferencyjna posiada klimatyzację, która z pewnością wpłynie na komfort organizowanych przez Państwa spotkań, a odpowiednia aranżacja sprawi, że obowiązki zawodowe staną się przyjemnością. Sala Konferencyjna może pomieścić w zależności od układu do 100 osób.


Kierunek: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Zakopane
Standard: * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
34-500 Zakopane, Ul. Przewodników Tatrzańskich 6 (Tel) +48 (18) 20 633 62 (Fax) +48 (18) 20 633 71