Kategoria

*****

Region

Emiraty Arabskie

Miejscowość

ABU DHABI

Położenie

Zajmujący doskonałe położenie przy plaży, zaledwie 10 minut drogi samochodem od centrum miasta, hotel InterContinental Abu Dhabi jest zachwycającym, pięciogwiazdkowym obiektem otoczonym przez urokliwe, malownicze ogrody. Hotel InterContinental Abu Dhabi usytuowany jest w odległości krótkiej podróży samochodem od słynnego Złotego Suku, skansenu arabskiego Heritage Village oraz Fundacji Kultury. Z hotelu łatwo również dotrzeć do wielu najlepszych centrów handlowych.

Pokoje

Hotel oferuje 390 niezwykle komfortowych i przestronnych pokojów i apartamentów z nowoczesnym wystrojem i luksusowym umeblowaniem oraz ekskluzywnymi marmurowymi łazienkami. Wszystkie pokoje mają widoki na miasto lub Zatokę Perską.

Do dyspozycji gości

Hotel InterContinental Abu Dhabi dysponuje własną piaszczystą plażą oraz mariną. Dodatkowe udogodnienia w hotelu obejmują duży basen z tarasem słonecznym oraz nowocześnie wyposażoną siłownię.Goście hotelu z pewnością docenią bogaty wybór punktów gastronomicznych. Na miejscu mogą Państwo wybrać się do restauracji, w których serwowane są dania kuchni włoskiej, dania z owoców morza, potrawy kuchni brazylijskiej oraz do niezwykle atrakcyjnego klubu Yacht z zachwycającymi widokami na marinę, specjalizującego się w wybornych daniach kuchni znad Pacyfiku. Na miejscu znajduje się także restauracja międzynarodowa, której specjalnością jest szeroki wybór posiłków w formie bufetu, organizacja wieczorów tematycznych i piątkowych brunchów.

CENA ZAWIERA

, transfer lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w hotelu; śniadania, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, opiekę anglojęzycznego reprezentanta na miejscu.bilet lotniczy Warszawa - Dubaj - Warszawa - ok. 2200 PLN/ os. dorosła, ok. 1800 PLN/ dziecko 2 -12 lat,

CENA NIE ZAWIERA

taksy wylotowej 30 dirhamów (ok. 10 $) /os, wizy, napiwków, napoi do kolacji, wydatków własnych.

UWAGI

1. Przy wyjazdach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymagana jest promesa wizowa - (potrzebny skan paszportu i wypełniony formularz). Konsorcjum Polskich Biur Podróży pośredniczy w uzyskaniu promesy wizowej - opłata 95$.2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.4. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży pieniądza banku PeKaO S.A. z dnia rozliczenia imprezy.Kierunek: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Region: Abu Zabi
Miejscowość: Abu Dhabi
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5861 - 7577
Standard: * * * * *; * * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży
Telefon: +48 22 203 57 76