Lokalizacja
Poznaj europejski standard i komfort w najbardziej eleganckim wydaniu. Gdy już do nas trafisz, zaznasz wyjątkowej atmosfery i wyśmienitej kuchni, a serdeczna obsługa sprawi, że poczujesz tradycyjną polską gościnność.

Zakwaterowanie
Dzięki przemyślanej koncepcji, zastosowaniu przyjemnej dla oka, jasnej kolorystyki wnętrz oraz udogodnieniom takim jak: telefon, TV Sat oraz stały dostęp do Internetu, każdy pokój jest miejscem idealnym zarówno do pracy i wypoczynku. Dlatego wielu gości często do nas wraca i uznaje nasz obiekt za najlepszy

Wyżywienie
W naszej restauracji odnajdą Państwo prawdziwie domowe, tradycyjne polskie potrawy. Proponujemy szeroki wachlarz dań mięsnych, zup, sałatek, surówek oraz pysznych deserów a wieczorami nasz świetnie wyposażony bar zaspokoi pragnienie każdego wielbiciela mocniejszych trunków.

Konferencje
Na terenie Hotelu City znajduje się nowoczesna, klimatyzowana sala konferencyjna do wynajęcia. Sala wyposażona jest standardowo we wszelkie udogodnienia techniczne, które są nieodzowne do prowadzenia konferencji lub szkoleń. Sala konferencyjna w układzie "sala kinowa" mieści 35 osób.

Kierunek: Polska
Województwo: Kujawsko - pomorskie
Miejscowość: Grudziądz
Standard: * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
86-300 Grudziądz, Ul. Toruńska 28/30 (Tel) +48 (56) 46 260 37 (Fax) +48 (56) 47 180 34