Lokalizacja
Restauracja i Hotel TAWERNA położona jest niedaleko Bydgoszczy przy Szosie Gdańskiej (droga krajowa nr5). Jej piękne otoczenie sprawia, że oprócz zjedzenia smakowitego posiłku możemy delektować się przyrodą. Okolica zachęca do spacerów jak i wycieczek rowerowych. W pobliżu znajdują się dwa jeziora.

Zakwaterowanie
W hotelu Tawerna czekają na Państwa luksusowe pokoje.

Wyżywienie
Na miejscu czekają na Państwa wyśmienite potrawy m.in. świeże ryby z własnej wędzarni, dania mięsne i potrawy z grzybów. Piątkowe wieczory umilają szanty śpiewane przez zaprzyjaźniony zespół. Na terenie obiektu znajduje się również przestronna sala konferencyjna, a w ciepłe dni posiłek można zjeść na uroczym tarasie.

Konferencje
Jeśli poszukujesz miejsca na konferencje, szkolenie lub inne spotkanie Tawerna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. To nie tylko hotel z restauracją, to także wielofunkcyjne klimatyzowane sale konferencyjne na 130 osób, profesjonalny sprzęt, dogodna lokalizacja z dużym parkingiem oraz doświadczona obsługa i inne elementy konieczne dla sukcesu konferencji. Tawerna to doskonałe miejsce dla organizacji tego typu spotkań.

Kierunek: Polska
Województwo: Kujawsko - pomorskie
Miejscowość: Bydgoszcz
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
86-031 Żołędowo, Ul. Szosa Gdańska 81 (Tel) +48 783 16 65 16 (Fax) +48 (52) 56 10 771