Lokalizacja
Hotel RED BARON **** w Świdnicy - to doskonałe miejsce na ekskluzywny odpoczynek w podróży, ale także oryginalne miejsce na dłuższy pobyt rekreacyjny z rodziną. Hotel w doskonały sposób łączy nowoczesny design z legendą historii lotnictwa. Hotel znajduje się w pięknej zabytkowej kamienicy, a jego nazwa pochodzi od historycznej postaci 'Czerwonego Barona' czyli Manfreda Albrechta Freiherra von Richthofena, który był największym asem myśliwskim okresu I Wojny Światowej.

Zakwaterowanie
Do Państwa dyspozycji oddajemy 31 luksusowych pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu umożliwiające komfortowy wypoczynek jak i wygodne warunki pracy. Dysponujemy pokojami 1 i 2-osobowymi oraz apartamentami o łącznej liczbie miejsc noclegowych 64. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, TV SAT, radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu.

Wyżywienie
Kompleksowe wyposażenie sprosta najbardziej wymagającym Klientom, a unikalny charakter Restauracji, profesjonalna obsługa, a także zdrowa i smaczna kuchnia zapewnią Państwu niezapomniane chwile podczas wesel, bankietów, czy spotkań firmowych i konferencji.

Atrakcje
Na terenie obiektu znajduje się siłownia oraz sauna.

Konferencje
Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane, wielofunkcyjne sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy internet, które stwarzają komfortowe warunki pracy w atmosferze spokoju. Posiadamy trzy sale konferencyjne, które w zależności od potrzeb nadają się zarówno do dużych konferencji (maksymalnie 100 osób), jak i mniejszych zebrań, spotkań biznesowych, a także rozmów rekrutacyjnych. Na życzenie serwujemy przerwy kawowe, a także lunche i obiady, o które zatroszczy się nasz personel. Nasi pracownicy recepcji mogą również służyć Gościom jako concierge - służą pomocą w organizacji spotkań i konferencji, ułatwiają zorganizować pobyt, zwiedzić miasto oraz uczestniczyć w imprezach kulturalnych.

Informacje dodatkowe
Obiekt posiada parking.

Kierunek: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miejscowość: Jawor
Standard: * * * *
Właściciel oferty: Hotele.pl
Telefon: 0 801 011 451
Adres:
58-100 Świdnica, Ul. Tołstoja 2 (Tel) b/d (Fax) b/d