4*Egipt/Hurghada

POłOżENIE

w drugiej linii brzegowej, ok. 7 km od lotniska, 700 m od plaży (bezpłatny busik hotelowy), 12 km od centrum Hurghady. Hotel należy do znanej i lubianej sieci Pickalbatros. Hotel tworzy kompleks wraz z bliźniaczymi hotelami Aqua Blu 4* i Beach Albatros Garden 4*. Goście hotelowi korzystają z plaży hotelu Beach Albatros 4*. Przyjemny kompleks hotelowy cieszący się dużą popularnością wśród polskich turystów ze względu na wysoką jakość świadczonych usług a także za dobrą i urozmaiconą kuchnię.

POKOJE

279 klimatyzowanych, przyjemnie i komfortowo urządzonych pokoi z telefonem, TV SAT, mini barem, łazienką z prysznicem i suszarką, każdy posiada balkon lub taras.Pokoje typu promotion to oszczędnościowa propozycja skierowana do Klientów, którym zależy na pobycie w danym hotelu w promocyjnej cenie. Klienci rezerwujący te pokoje otrzymają jeden z pokoi dostępnych w danym terminie w hotelu, a przydział tego pokoju leży w gestii hotelarza a nie Organizatora.

DO DYSPOZYCJI

5 basenów (w tym jeden ze sztuczną falą i 2 z podgrzewaną wodą), zjeżdżalnie (w Beach Albatros Garden), recepcja hotelowa, sejf w recepcji (płatny), 4 restauracje: orientalna, azjatycka, włoska, owoce morza, 6 barów, mini klub dla dzieci (4-12 lat), sala konferencyjna, fitness, sauna, jacuzzi, masaże, łaźnia turecka i marokańska, salon piękności, masaże wodne, SPA, sklepy, fryzjer, internet, lekarz, bank, bankomat ATM (100 m od hotelu), dyskoteka i klinika (w Aqua Blu). Ważne: niektóre atrakcje dodatkowo płatne.

SPORT

animacje dzienne i wieczorne, ping pong, siatkówka, aerobik, łucznictwo, mini golf, mini piłka nożna, bilard, amfiteatr. Możliwość korzystania z zaplecza sportowego hotelu Aqua Blu. Ważne: niektóre atrakcje dodatkowo płatne.

WYżYWIENIE

All Inclusive

śniadanie

07:00 - 10:00 restauracje Si Omar, Casanova,śniadanie dla spóźnialskich 10:00 - 11:00 restauracja Casanova.

Lunch

12:30 - 14:30 - Si Omar, Casanova,

przekąski

12:30 - 16:00 Dolphin Bar, 12:30 - 14:30 bar przy plaży, 12:30 - 16:00 bar Hadaba,12:00 - 17:00 lody i popcorn dla dzieci w barze Dolphin,16:00 - 17:00 przerwa na kawę/herbatę,

kolacja

18:30 - 21:30 Si Omar, Casanova, L'Asiatique, Calamari,Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe podawane są w szklankach lub plastikowych kubkach w godzinach 10:00-24:00, bar na plaży od 10:00-17:00

All Inclusive nie obejmuje

mini baru, napoi w butelkach, soków ze świeżo wyciskanych owoców. Dodatkowo płatne: mini bar, likiery, koktajle, alkohole importowane, napoje w butelkach, szisza, napoje po godz. 24:00. UWAGA! Godziny i miejsce podawania posiłków może ulec zmianie w trakcie sezonu.

Informacje dodatkowe

Oficjalna strona hotelu: www.pickalbatros.com

UWAGA !

Hotel Beach Albatros Resort (położony bezpośrednio przy plaży, na przeciw hotelu Aqua Vista) nie stanowi kompleksu wraz z hotelami Aqua Vista, Aqua Blu oraz Beach Albatros Garden. Nie można korzystać z jego aquaparku ani barów i restauracji.

UWAGI ORGANIZATORA

Uwaga! Przypominamy!Viva Club informuje, że czas trwania imprezy obejmuje pobyt oraz czas potrzebny na dotarcie do miejsca docelowego i powrót do Polski. Impreza rozpoczyna się wylotem z kraju i kończy w dniu przylotu do kraju. Pierwszy i ostatni dzień imprez z transportem lotniczym przewidziany jest na przelot, a nie na właściwy wypoczynek. Należy liczyć się z tym, że przeloty będą się odbywały w godzinach wieczornych lub nocnych. Długość pobytu zależy ściśle od godzin przylotu i wylotu, w rzeczywistości może zatem obejmować mniejszą ilość posiłków i noclegów. Ceny skalkulowano z uwzględnieniem godziny odlotów i przylotów oraz mając na uwadze faktyczną liczbę świadczeń jaką otrzymują klienci. Zakwaterowanie następuje po okazaniu voucheru.Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Do tej pory pokoje powinny zostać opuszczone wraz z bagażami. W tym przypadku hotel od godz. 10:00 udostępnia odpowiednie pomieszczenie do przechowania bagażu do czasu transferu na lotnisko. Zasada ta obowiązuje również w przypadku, gdy rozpoczęcie podróży powrotnej do kraju jest zaplanowane w godzinach wieczornych a nawet po północy.Kierunek: Egipt
Region: Hurghada
Miejscowość: Hurghada
Temin: -
Cena / osobę od - do: 2199 - 4099
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Katowice; Katowice
Wyżywienie: AI (All Inclusive); AI (All Inclusive)
Właściciel oferty: Viva Club