4*Tunezja/Port El Kantaoui

POłOżENIE

przyjemny kompleks hotelowy położony bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży, 2 km od portu jachtowego w Porcie El Kantaoui, naprzeciwko pola golfowego, 10 km od centrum Sousse. Polecany szczególnie dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek i bliskość plaży oraz błogie lenistwo.

POKOJE

475 pokoi z możliwością 2 dostawek, klimatyzowane (sezonowo), z balkonem lub tarasem, telefonem, TV Sat i łazienką. Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą a także sejf i mini bar.

DO DYSPOZYCJI

dwa baseny odkryte z brodzikami dla dzieci, basen kryty z jacuzzi (czynny zimą), recepcja z kantorem wymiany walut, restauracja i kilka barów, pizzeria przy plaży (sezonowo), mini klub dla dzieci (5-12 lat).

Za dodatkową opłatą

kawiarenka mauretańska, night club (23:30 -03:00), korty tenisowe, profesjonalna sala konferencyjna, centrum balneoterapii (fitness klub, masaże, hammam, sauna), fryzjer, sklepiki hotelowe, lekarz na zawołanie, pralnia, oświetlenie do kortów tenisowych.

SPORT

animacje dzienne i wieczorne, animacje dla dzieci, mini golf, ping-pong, rzut kulami (petanque), lotki, siatkówka plażowa.Za dodatkową opłatą: bilard, sporty wodne na plaży: windsurfing, rowery wodne, kajaki.

WYżYWIENIE

Formuła ALL Inclusive Silver zawiera:śniadanie od 06:00 do 10:00, drugie śniadanie kontynentalne (10:00 do 11.00), obiad od 12:30 do 14:00 i kolacja od 18:30 do 21:00 w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski od 12:30 do 16:00, późne przekąski od 22:00 do 24:00, przerwa na kawę od 16:00 do 18:00, aperotime (pastis, anisette, boukha, lokalne koktajle) od 12:00-13:00 i 18:00-19:00. Do obiadu i kolacji podawana jest woda, wino i piwo do obiadu i kolacji. Wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w barze głównym od 09:00 do 24:00. Herbata miętowa oraz kawa po turecku w kawiarence mauretańskiej, uroczysta kolacja jeden raz w czasie pobytu na osobę za wcześniejszą rezerwacją. All inclusive nie zawiera: mini baru, napoi w butelkach, soków ze świeżych owoców, napoi w dyskotece.

DODATKOWE INFORMACJE

leżaki, parasole i na plaży i przy basenie bezpłatne, lodówka bezpłatna, sejfi materace dodatkowo płatne, ręczniki plażowe za kaucją, możliwość skorzystania ze sportów niezmotoryzowanych bezpłatnie w ramach All inclusive.

UWAGI ORGANIZATORA

Uwaga! Przypominamy!Viva Club informuje, że czas trwania imprezy obejmuje pobyt oraz czas potrzebny na dotarcie do miejsca docelowego i powrót do Polski. Impreza rozpoczyna się wylotem z kraju i kończy w dniu przylotu do kraju. Pierwszy i ostatni dzień imprez z transportem lotniczym przewidziany jest na przelot, a nie na właściwy wypoczynek. Należy liczyć się z tym, że przeloty będą się odbywały w godzinach wieczornych lub nocnych. Długość pobytu zależy ściśle od godzin przylotu i wylotu, w rzeczywistości może zatem obejmować mniejszą ilość posiłków i noclegów. Ceny skalkulowano z uwzględnieniem godziny odlotów i przylotów oraz mając na uwadze faktyczną liczbę świadczeń jaką otrzymują klienci. Zakwaterowanie następuje po okazaniu voucheru. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Do tej pory pokoje powinny zostać opuszczone wraz z bagażami. W tym przypadku hotel od godz. 10:00 udostępnia odpowiednie pomieszczenie do przechowania bagażu do czasu transferu na lotnisko. Zasada ta obowiązuje również w przypadku, gdy rozpoczęcie podróży powrotnej do kraju jest zaplanowane w godzinach wieczornych a nawet po północy.Kierunek: Tunezja
Region: Sousse
Miejscowość: Port El Kantaoui
Temin: -
Cena / osobę od - do: 1699 - 2349
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: AI (All Inclusive); AI (All Inclusive)
Właściciel oferty: Viva Club