POŁOŻENIE

Domek wakacyjny położony 100 km na północ od Tampere, 280 km od Helsinek, nad jeziorem Valkeajärvi (dług. 500 km - szer. 600 m). Płytki brzeg, twarde, piaszczyste dno. Stacja kolejowa - 50 km, przystanek autobusowy - 2 km, restauracja - 15 km, sklep - 15 km, kolejny domek - 50m. Domek położony w cichej, zalesionej okolicy, płaski, zielony teren. W odległości 8km od domku znajduje się stadnina - możliwość konnych wycieczek.

ZAKWATEROWANIE

Domek wakacyjny z drewnianych bali o powierzchni 90m2, budynek z 1990 roku. W domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia połączona z pokojem dziennym, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, 1 sypialnia z 2 łóżkami podwójnymi, łazienka (prysznic, wc), sauna, 3 otwarte werandy. Wyposażenie: kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, pralka, suszarka do bielizny, TV, radio, grill.

DOPŁATY

- pościel - 69 PLN/os
- sprzątanie końcowe 590 PLN
- ubezpieczenie chorób przewlekłych - 150 PLN/os
- ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy - 2,5% ogólnej ceny imprezy


POJEZIERZE FIŃSKIE

iorąc pod uwagę, że cała Finlandia pokryta jest jeziorami trudno uwierzyć, że tylko tę cześć nazwano Pojezierzem. Jednak ten region kraju obfituje w tak wielką plątaninę jezior, wysp, wąskich przesmyków, kanałów, plaż i stanowi punkt docelowy wakacyjnych wojaży wielu Finów. Wczasowicze ściągają tu masowo od czerwca do sierpnia i wynajmują chaty i domki nad brzegami jezior, na malutkich wysepkach i beztrosko oddają się wędkarstwu i pływaniu łodzią. Region ten to prawie 200 000 jezior wśród lasów i pagórów, kręte drogi, idealne do turystyki rowerowej. Domki nad wodą z nieodłączną sauną zapewniają komfort i prywatność. Słychać tylko ptaki I plusk wody pod pomostem a w powietrzu snuje się zapach grzanej brzozą sauny i wędzącej się siei. Takich wakacji żadne dziecko nie zapomni do końca życia. System wodny Pojezierza Fińskiego jest tak ukształtowany, że do wielu miejscowości można dotrzeć tylko statkiem lub łodzią.Kierunek: Finlandia
Region: Pojezierze Fińskie
Miejscowość: Virrat
Właściciel oferty: Protea Travel Services