PołożenieHotel położony na skraju wyspy, w północnej części Atolu Ari. , przy szerokiej, piaszczystej plaży. Hotel otoczony jest pięknym ogrodem z bujną roślinnością.Cały kompleks rozciąga się na prawie 19 hektarów. Hotel oddalony jest 100 km od lotniska w Male, zaledwie 20 min. aeroplanem lub motorówką.PokojeHotel posiada 100 pokoi, w tym 80 bungalowów na plaży i 20 bungalowów na wodzie (za dopłatą). Wszystkie komfortowo urządzone, wyposażone w łazienkę, lodówkę, telefon, TV, suszarkę do włosów, mini bar, klimatyzację.Do dyspozycji gościRestauracje, bary, centrum sportów wodnych, wycieczki łodziami, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej, tenis stołowy, animacje, dyskoteka, Spa, centrum fitness, masaże, siłownia, sala konferencyjna, sklep z pamiątkami, wycieczki fakultatywne.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa/Gdańsk/Kraków/Poznań - Male - Warszawa/Gdańsk/Kraków/Poznań - 2 800 PLN / os dorosła, 2300 PLN / dziecko 2 - 12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko (wodolot), zakwaterowanie w hotelu; wyżywienie wg opcji, opiekę anglojęzycznego reprezentanta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż.

CENA NIE ZAWIERA

napoi do posiłków (poza śniadaniami), napiwków, wydatków własnych

UWAGI

1.Przy pobytach na Malediwach wiza nie jest wymagana.2. Zniżka dla dzieci przy 2 osobach pełnopłatnych3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).4. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.Kierunek: Malediwy
Miejscowość: Male
Temin: -
Cena / osobę od - do: 8750 - 24934
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: AI (All Inclusive); AI (All Inclusive)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży