Położenie

Nowoczesny obiekt w butikowym stylu, położony w centrum Sliema, kilka minut spaceru od głównej promenady miasta, w bliskiej okolicy przystani promowej i dworca autobusowego.

Opis pokoi40 luksusowych apartamentów, wyposażonych w

indywidualnie regulowaną klimatyzację, łazienkę i przestronny salon, elektryczny sejf, telefon, Tv Sat, lodówkę, mikrofalówkę, toster i czajnik elektryczny, łóżeczko dla dzieci. Wszystkie apartamenty są z balkonem lub tarasem oraz ze stałym i bezpłatnym dostępem do internetu.

Do dyspozycji gości

Restauracja, bar, basen zewnętrzny i strefa wypoczynkowa na dachu hotelu, podziemny parking, bezprzewodowy internet na terenie całego hotelu, fax i pomoc biurowa, punkt wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, pralnia, opieka do dzieci, transfery lotniskowe, usługi taksówkarskie.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa - Malta-Warszawa (w kwocie min. 1250 PLN/os. dorosła oraz dziecko 2-12 lat), Kraków-Malta-Kraków (w kwocie 750 PLN/os. dorosła i dziecko w wieku 2-16 lat), lub Berlin - Malta- Berlin (w kwocie min. 950 PLN/os. dorosła oraz dziecko 2-12 lat), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy, ubezpieczenie NW i KL i bagaż

CENA NIE ZAWIERA

dodatkowych posiłków, wydatków własnych, napiwków.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2. BB - śniadania, HB - śniadania + obiadokolacjeRegion: Malta
Miejscowość: Sliema
Temin: -
Cena / osobę od - do: 2438 - 4726
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: WŁ (własne); WŁ (własne)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży