Hotel Wyndham Grand Playa Blanca (Royalton) 4*

Położenie

Hotel położony na pacyficznym wybrzeżu Panamy, przy piaszczystej plaży Playa Blanca. Transfer z lotniska Panama City zajmuje nie więcej niż 2 h. Elegancki wystrój wnętrz oraz wysoki poziom obsługi zapewnią Państwu wymarzony wypoczynek.

Pokoje

przestronne, klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, sejf, TV, radio, telefon, bezpłatne Wi-Fi, balkon lub taras, mini bar, mini lodówka, wodę mineralną, urządzenie do parzenia kawy i herbaty. Za dopłatą dostępne są pokoje z widokiem na ocean.

Do dyspozycji gościRestauracje serwujące dania kuchni lokalnej, międzynarodowej, a także japońskiej, bary, kawiarnia, baseny (dla dorosłych i dla dzieci), siłownia, room Service 24h, sklep w pamiątkami, bezpłatny parking, klub dla dzieci. Zaplecze rekreacyjne

siatkówka plażowa, kajaki, wodny aerobik, yoga.

Hotel oferuje opcjonalne wycieczki fakultatywne

nurkowanie, rybołówstwo na głębokich wodach, wycieczki jeepami, jazda konna, żeglarstwo.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa-Panama City-Warszawa (w kwocie 3890 PLN/os. dorosła; na zapytanie wyloty z Berlina), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie all inclusive, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, materiały informacyjne (mapa, miniprzewodnik).

CENA NIE ZAWIERA

opłaty wylotowej 40 USD/os.

UWAGI

1. W przypadku gdy przelot odbywa się przez USA, klienci są zobowiązani do posiadania wizy uprawniającej do wjazdu do Stanów Zjednoczonych. Koszt wizy ok. 130 USD. Konsorcjum PBP pośredniczy w wizowaniu (250 PLN/osobę).2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).4. Istnieje możliwość kalkulacji na dowolną liczbę nocy.5. Możliwość wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5% i chorób przewlekłych 3,5 EUR/os./dzień.Kierunek: Panama
Miejscowość: Playa Blanca
Temin: -
Cena / osobę od - do: 7619 - 9715
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: AI (All Inclusive); AI (All Inclusive)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży