OPIS APARTAMENTU

Kwatera Przymorze to samodzielne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w pasie nadmorskim w odległości zaledwie 700 m. od morza i bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Reagana. Kwatera usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i balkonu. Lokal przeznaczony jest dla maksymalnie 6-ciu dorosłych. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje także możliwość zorganizowania dostawki dla dziecka w wieku do 12 lat.

W mieszkaniu znajduje się duży TV (LCD), DVD oraz Internet. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne urządzenia i naczynia. Do dyspozycji gości są m.in. lodówka, kuchnia, gazowa, czajnik, komplet garnków oraz zastawy. Na wyposażeniu mieszkania znajduje się również żelazko oraz deska do prasowania. Łazienka wykonana w nowoczesnej stylistyce posiada kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem, umywalkę, wc i suszarkę do włosów.

Mieszkanie położone jest w cichym, atrakcyjnym miejscu w bliskiej odległości od morza oraz sieci sklepów, restauracji i barów. Dojście do plaży biegnie deptakiem poprzez park im. Ronalda Reagana o powierzchni ponad 50 ha, na terenie którego obowiązuje całkowity zakaz ruchu dla pojazdów silnikowych. Na terenie parku zlokalizowano 9 km ścieżek pieszo-rowerowych wśród pagórków wydmowych, lasu iglastego i liściastego, między trzcinowiskami, stawami, kwitnącymi łąkami oraz ozdobnymi trawami i krzewami. W odległości zaledwie 200 m od kwatery znajduje się duży, plac zabaw dla dzieci.

ODLEGŁOŚCI

- sklep - 300m
- park - 500m
- plaża - 700 m
- dworzec PKP - 2 km
- zoo - 3 km
- kino - 5 km
- dyskoteka - 5 km
- teatr - 8 km
- bilard - 9 km
- kręgle - 9 km
- lotnisko - 15 kmKierunek: Polska
Miejscowość: Gdańsk
Właściciel oferty: Protea Travel Services