INFO OGÓLNE

Zapraszamy do odwiedzenia apartamentów położonych w ścisłym centrum
Starego Miasta 1000 letniego Gdańska. Zabytki Gdańskiej Starówki, liczne muzea, galerie, Jarmark Dominikański ? gwarantują doskonałe warunki do spędzenia urlopu, pozwolą poczuć atmosferę życia starego grodu nad Motławą. Zabytki Gdańskiej Starówki, liczne muzea, galerie, Jarmark Dominikański - gwarantują doskonałe warunki do spędzenia urlopu, pozwolą poczuć atmosferę życia starego grodu nad Motławą. Zapewniamy darmowy Internet w restauracji na dole Kamienicy - Internet w apartamentach jest płatny 10 PLN za dobę.
Położenie jest największym walorem Kamienicy Zacisze. Usytuowana jest 100 metrów od ulicy Długiej i Ratusza Miejskiego, w ścisłym centrum Starego Miasta.

ZAKWATEROWANIE

Oferujemy 15 kompletnie wyposażonych, nowocześnie urządzonych apartamentów - 4, 5, 6 i 9-osobowych
Apartamenty znajdują się w luksusowej kamienicy z windą. Obiekt jest monitorowany i dozorowany, na parterze znajduje się portiernia. Część apartamentów przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Cena obejmuje wynajem całego apartamentu, opłaty eksploatacyjne, pościel, ręczniki i końcowe sprzątanie.

- apartament 9-os: Dwupoziomowy apartament o pow. 100m2. Usytuowany na parterze, na dolnej kondygnacji: kuchnia (płyta, mikrofala, zmywarka, lodówko-zamrażarka), dwie sypialnie - w każdej dwa pojedyncze łóżka, łazienka (pralka, prysznic, wc), na górnej kondygnacji: 2 sypialnie (2 łóżka w każdej), salon: kanapotapczan, łazienka (kabina prysznicowa).

ODLEGŁOŚCI

Odległość Kamienicy Zacisze od najważniejszych miejsc turystycznych:
- restauracje, puby, muzea, galerie - 100 metrów,
- Muzeum Solidarności w Stoczni Gdańskiej - 2 km,
- dworzec kolejowy - 2 km,
- lotnisko - 15 km,
- molo w Sopocie - 10 km,
- ZOO w Oliwie - 10km,
- Westerplatte - 5 km,
- zamek w Malborku - 50 km,
- Katedra Oliwska - 9 km.Kierunek: Polska
Miejscowość: Gdańsk
Właściciel oferty: Protea Travel Services