PołożenieNowoczesny i komfortowy hotel położony nad Zatoką Pattaya 700m od plaży, 3km od dworca kolejowego i 120km od Bangkoku. Znakomita propozycja dla lubiących luksus i tropikalny klimat.PokojeWyposażone w klimatyzację, eleganckie, stylowe i wygodne. W pokojach znajduje się łazienka z wanną, prysznicem oraz suszarką do włosów, a także telewizja, Internet, sejf i mini bar.Do dyspozycji gościBasen z morską wodą, spa, łaźnia fińska, sauna, brodzik dla dzieci. Oprócz tego na terenie hotelu znajdują się sklepiki z pamiątkami, bar, centrum konferencyjne oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

CENA ZAWIERA

biletu lotniczego na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa w kwocie min. 2700 PLN/os dorosła oraz 2.300 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1.Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3. Dopłata do pobytu w dniu 10.02.2013, 46 USD/os.4. Dopłata do gali sylwestrowej 307 USD/os, dopłata do 6.01.2013, 152 USD/os.Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Pattaya
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5250 - 5760
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży