PołożenieHotel znajduje się ok. 40 minut drogi od lotniska i ok. 25 minut od centrum Phuket. Wszelkie atrakcje Turystyczne, a przede wszystkim piękna plaża są w bliskim zasięgu. Krótki spacer z hotelu i goście mogą korzystać z uroków egzotyki, a z drugiej strony z miejskich rozrywkowych propozycji.PokojeIdealnie przystosowane dla gości w każdym wieku. Komfortowo urządzone, ze smakiem i wyczuciem. Wyposażone w klimatyzację, balkon, łazienkę z wanną i suszarką, telewizję satelitarną, Internet, sejf, sprzęt do kawy/herbaty. Pełna satysfakcja i relaks.Do dyspozycji gościObszerny basen na dachu z barem wodnym, jacuzzi, łaźnia parowa, centrum fitness, pralnia, opieka dla dzieci, pomoc medyczna na życzenie oraz wiele innych udogodnień. Hotel znajduje się w egzotycznym miejscu i trzeba przygotować się na szał egzotycznych uniesień.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Phuket - Warszawa w kwocie min. 3650 PLN/os dorosła oraz 3350 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłat wizowych, opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1.Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3.Dopłata do gali świątecznej 38 USD/os, dopłata do gali sylwestrowej 78 USD/os.Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Phuket
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5996 - 6676
Standard: * * *; * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży