PołożenieMalowniczo położony hotel stanowi idealna propozycję dla tych, którzy szukają wytchnienia od codziennego życia i marzą o wypoczynku w egzotycznym raju. Hotel usytuowany przy Chaweng Beach pośród tropikalnej bujnej roślinności, białych pisków, lazurowych fal.PokojeLuksusowe wygodne pokoje z klimatyzacją. Pokoje mają różny standard, ale wszystkie są pięknie urządzone i wyposażone w szereg udogodnień. Łazienka z suszarką, telewizja kablowa, telefon, minibarek, woda butelkowana, sprzęt do kawy/herbaty, sejf, deska do prasowania.Do dyspozycji gościBasen, leżaki, jacuzzi, wspaniały tropikalny ogród, plaża, centrum Spa (zabiegi), sauna, sporty wodne, wypożyczalnia samochodów, kurs gotowania, opieka dla dzieci, parking, pomoc medyczna, pomoc przy organizacji ślubu i wesela oraz wycieczek, room service.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Koh Samui - Warszawa w kwocie min. 3150 PLN/os dorosła oraz 2700 PLN/dziecko 2-12 lat, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłat wizowych, opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3.Dopłata do gali sylwestrowej 190USD/os.Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Samui
Temin: -
Cena / osobę od - do: 6040 - 7349
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży