PołożeniePiękny hotel położony przy zachwycającej plaży o białych aksamitnych piaskach. Otoczony zielenią tworzy wspaniałą oazę do poszukujących spokoju i odprężenia. W pobliżu znajdują się sklepy, bary i restauracje, podkreślające turystyczny koloryt.PokojePrzestronne pokoje wspaniale urządzone i umeblowane. W każdym pokoju szereg udogodnień - indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (dostępna suszarka), taras/balkon, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf.Do dyspozycji gościRestauracja, bar, basen, basen dla dzieci, jacuzzi, ogród, plaża, pralnia, istnieje możliwość zorganizowania przejażdżki na słoniach, można wybrać się na nurkowanie. Obok hotelowych propozycji warto skorzystać z miejscowych atrakcji i rozrywek.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Koh Chang - Warszawa w kwocie min. 3450 PLN/os dorosła oraz 3300 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłat wizowych, opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3.Dopłata do gali sylwestrowej 49 USD/os.Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Koh Chang
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5456 - 7156
Standard: * * *; * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży