PołożenieHotel położony w malowniczym ogrodzie na południowym brzegu zatoki Pattaya. Wystarczy przejść przez ulicę, żeby znaleźć się na uroczej piaszczystej plaży i rozkoszować błękitną laguną. Nieopodal hotelu znajduje się centrum miasteczka, a to oznacza, że atrakcji nie zabraknie. Hotel oferuje luksusowe i przestrzenne domki, w których goście z pewnością odnajdą relaks i wytchnienie.PokojePrzestronne i eleganckie pokoje mają klimatyzację oraz balkon lub taras i gwarantują gościom pełen komfort. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z suszarką, minibar (za dopłatą), lodówkę, telewizję, radio, telefon, czajnik. Pokoje są 2-osobwe, ale istnieje także możliwość dostawki.Do dyspozycji gościNa terenie hotelu znajduje się kawiarnia, restauracja, bar, sklepik z pamiątkami. W ramach aktywnego wypoczynku hotel udostępnia dwa baseny wraz z leżakami, parasolami i ręcznikami, a także dwa brodziki dla dzieci, salę fitness, korty tenisowe, bilard, tenis stołowy. Dodatkową atrakcję stanowi masaż tajski.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa w kwocie min. 2700 PLN/os dorosła oraz 2.300 PLN/dziecko 2-12 lat, zakwaterowanie w pokoju typu Deluxe, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłat wizowych, opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych.

UWAGI

1.Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).3. Przy wyjazdach do Tajlandii niezbędna jest wiza. Konsorcjum Polskich Biur Podróży pośredniczy w załatwianiu wiz. Koszt pośrednictwa to 150 zł/os. Do wizy potrzebny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski, wypełniony wniosek wizowy, 2 zdjęcia. Koszt wizy to 100 zł/osoba/wjazd. Przy wyjazdów do 15 dni wizę można również nabyć po przylocie. Koszt wizy na lotnisku 1000 THB (ok. 35 USD).4. Podczas pobytu 31.12 do ceny pobytu należy doliczyć koszt obowiązkowej kolacji w cenie odpowiednio 270$/os. dorosła i 135$/dziecko.Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Pattaya
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5930 - 6780
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży