PołożenieHotel położony pomiędzy Beach Road a Pattaya 2nd Road. Świeżość oceanu przeplata się tu z nocnym życiem pobliskiego centrum. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają wytchnienia na plaży, jak również dla tych, którzy pragną poczuć prawdziwy rytm egzotycznego miasta.Pokoje

220 pokoi z klimatyzacją i wszelkimi udogodnieniami, dzięki którym pobyt w hotelu przejawia się pełnym komfortem. Hotel zapewnia pokoje o różnym standardzie. W pokojach

łazienka, mini bar, Internet.Do dyspozycji gościBasen, bar, restauracja, sejf, możliwość wymiany waluty, informacja turystyczna. Pobliska plaża oraz centrum miasta oferują niezapomniane atrakcje dla turystów.

CENA ZAWIERA

biletu lotniczego na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa w kwocie min. 2700 PLN/os dorosła oraz 2.300 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie, KL, NW, bagaż, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, przywieszkę do bagażu.

CENA NIE ZAWIERA

opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1.Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą2.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).



Kierunek: Tajlandia
Miejscowość: Pattaya
Temin: -
Cena / osobę od - do: 5386 - 6236
Standard: * * * *; * * * *
Wylot z lotniska: Warszawa; Warszawa
Wyżywienie: BB (śniadania); BB (śniadania)
Właściciel oferty: Trade & Travel Konsorcium Polskich Biur Podróży